زَقّوم نام درختی است که به گفته قرآن در قعر آتش جهنم رشد می‌کند. بر این درخت میوه‌ای می‌روید که غذای جهنمیان است. در سه جای قرآن و به طور مشخص در آیه ۶۲ سوره الصافات، در آیه ۴۳ سوره الدخان و آیه ۵۲ سوره الواقعه، از کلمه زقوم یا درخت زقوم استفاده شده است. میوه های این درخت به شکل سرهای شیاطین می باشند که دوزخیان از آن ها می خورند و در دل آن ها همچون فلز گداخته قلیان می کند و در پی آن آب جوش می نوشند.

 ادامه مطلب...
تاریخ: چهار شنبه 5 / 12 / 1392برچسب:,
ارسال توسط امین

با آثار و مدارک گرانبهایی که در بسیاری از نقاط ایران زمین هنوز موجود است، به جرأت می توان ایرانیان را از اولین گرافیست هایی نامید که از طرح ها و نمادهایی با معنا و مفهوم گرافیک حرفه ای و مدرن امروزی بهره می بردند.
یکی از اولین این آرم ها (به معنای امروزی) نماد (Fravahar) یا آرم زرتشتیان می باشد.

 

 

 ادامه مطلب...
تاریخ: دو شنبه 30 / 9 / 1392برچسب:,
ارسال توسط امین

زائل و نابود کردن چیزی که بر آن عاشقیم چقدر ساده است! چه زود یک مانع در بین می نشیند و حجاب عشق می گردد: یک کلمه، یک ژست، یک لبخند! عادات، خلق و خوها و تمایلات خاص ما بر هستی مان سایه می افکند و آنچه را باطراوت است و روشن مبدل به تیرگی و ملامت می نماید.

 

 

 ادامه مطلب...
تاریخ: دو شنبه 30 / 9 / 1392برچسب:,
ارسال توسط امین

کاملاً واضح بود که مردی است هوشمند، فعال و معتاد به مطالعه ی چند کتاب منتخب. اگر چه ازدواج کرده ولی مرد زناشویی نیست. خود را یک ایده آلیست و خدمتگزار جامعه می نامید. به دلایل سیاسی مدتی در زندان بوده و دوستان زیادی داشت. نه در بند نام برای شخص خودش بود نه برای حزبش. می گفت این واقعیت را تشخیص داده که جستجوی نام و شهرت برای خود و برای حزب فرق نمی کند،ادامه مطلب...
تاریخ: دو شنبه 30 / 9 / 1392برچسب:,
ارسال توسط امینفروشگاه بزرگی در پاریس، توسط یک سایت دوست یابی افتتاح شده که ویژه زنان مجرد است. با گشایش این مغازه دیگر زنان مجرد نیاز به دوست‌شدن با مردان در خیابان‌ها یا محل‌های دیگری ندارند، بلکه مردانی در ویترین‌های اين فروشگاه وجود دارند که می‌توانند آنها را پسندیده و بخرند! 

مردانی که می‌خواهند در این
فروشگاه به فروش برسند باید در سایت این فروشگاه نام بنويسند و به عضویت فروشگاه درآیند. در این فروشگاه مشخصات و بهای هزاران عضو این فروشگاه در اختیار دختران مجرد قرار داده می‌شود. 
 ادامه مطلب...
تاریخ: چهار شنبه 4 / 9 / 1392برچسب:,
ارسال توسط امین

شهر تاریخی فنگهانگ در جنوب غربی چین در کوه پایه کوه و در کنار رودخانه توجیانگ واقع شده. این شهر به طرز عجیبی دست نخورده باقی مانده است. مردم این شهر دارای زبان محلی خاص خود هستند و فرهنگ های مخصوص به خود را دارند. چهره این شهر از قرن 17 هم تا به امروز هیچ تغییری نکرده است. در این شهر  میتوان بیش از 200 ساختمان تاریخی یافت.

 


 ادامه مطلب...
تاریخ: چهار شنبه 8 / 7 / 1392برچسب:,
ارسال توسط امین

 

در سال64 اولین بار امام خمینی(ره) در فتوایی تغییر جنسیت افراد مبتلا به اختلال هویت جنسی را بدون اشکال دانستند و بعد از آن بود که مریم خاتون ملک آرا به عنوان اولین ایرانی بعد از انقلاب تغییر جنسیت داد.ادامه مطلب...
تاریخ: جمعه 27 / 6 / 1392برچسب:,
ارسال توسط امین

 WWW.ASEMANIHA90.COM - گروه اینترنتی آسمانیها90ادامه مطلب...
تاریخ: چهار شنبه 25 / 6 / 1392برچسب:,
ارسال توسط امین

اویری باورنکردنی از لاشه یک اژدها در پارس جنوبی + عکس

 
در تاریخ ۲۰ تیرماه ۱۳۹۱ در محل سکوهای گازی پارس جنوبی لاشه موجودی عجیب الخلقه توسط پرسنل دریایی شناورهای مستقر در منطقه رویت شد که چند تصویر از این موجود به حضور تقدیم می گردد.
 
 اینجانب هیچ گونه نظری در رابطه با ماهیت موجود یاد شده ندارم و منتظر نظرات کارشناسی دوستان و خوانندگان هستم.
 
قابل توجه اینکه بوی تعفن بسیار عجیب این موجود تا شعاع چند صد متر قابل احساس بود.تصاویری باورنکردنی از لاشه یک اژدها در پارس جنوبی + عکس
 


ادامه مطلب...
تاریخ: سه شنبه 6 / 5 / 1392برچسب:,
ارسال توسط امین
 یک دقیقه سکوت میکنم به احترام کسانی که از درد
بی کسی مردند……….
**********************************************************
 
 
ثروتمندان
همه ی آدمها برابرند.
اما ثروتمندان محترم ترند.!!!!!!
راستی تو نمیدونی چرا؟؟؟؟


ادامه مطلب...
تاریخ: دو شنبه 25 / 3 / 1392برچسب:,
ارسال توسط امین

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 37 صفحه بعد

آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی
ورود اعضا:

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وبلاگ:

برای ثبت نام در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید
آمار وبلاگ:
 

بازدید امروز : 1102
بازدید دیروز : 1419
بازدید هفته : 3069
بازدید ماه : 10626
بازدید کل : 289544
تعداد مطالب : 363
تعداد نظرات : 290
تعداد آنلاین : 26